Wycieczka

Wycieczka edukacyjna. Warszawa. Klasy 3b, 3c

20 września 2017 r. gimnazjaliści klasy 3b i klasy 3c pod opieką Pani Edyty Kubiś, Pani Agnieszki Piwińskiej, Pani Beaty Nowak-Przech, Pani Agaty Kruk pojechali na wycieczkę do Warszawy. Uczniowie zapoznali się z historią Sejmu Rzeczypospolitej, zwiedzili budynek – adres, Warszawa ul. Wiejska 4/6/8.

Druga część wycieczki edukacyjnej – Łazienki Królewskie. Gimnazjaliści zwiedzali m.in. Pałac Stanisława Lubomirskiego. Po długim spacerze wieczorny spektakl. Sztuka pt. „Człowiek dwóch szefów”. Po zakończonym spektaklu bezpieczny powrót do Lublina.

Fotografia: Martyna Pawłat (3b)