ArtykułySukces

Sukces w Regionalnym Konkursie Informatycznym

Z wielką przyjemnością informujemy, że Mateusz Magdziak – uczeń klasy 8a – zajął 3. miejsce w XIX Regionalnym Konkursie Informatycznym “Dzień Bezpiecznego Komputera” organizowanym pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Lublin, Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Fundacji VCC. 

Do etapu regionalnego zgłoszono 123 laureatów etapu szkolnego, w tym 63 ze szkół podstawowych.

Konkurs jest inicjatywą lokalną organizowaną w ramach światowego Dnia Bezpiecznego Internetu przez Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie, a w tym roku towarzyszyły mu dodatkowo wykłady tematyczne z zakresu bezpieczeństwa sieciowego, które wygłosili pracownicy Oddziału szkolno-profilaktycznego Straży miejskiej W Lublinie, specjaliści z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz nauczyciele akademiccy zajmujący się zastosowaniem sztucznej inteligencji w rozwiązaniach IT.

Opiekę merytoryczną nad naszym szkolnym zwycięzcą pełni nauczyciel informatyki – Pan Bogumił Piwoni.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opracowanie: Beata Sławacka

 .SP18 Lublin

SP18 Lublin | Wizja szkoły. Naszym celem jest zapewnienie wychowankom edukacji oraz rozwoju na możliwie najwyższym poziomie. Wszystkie marzenia są związane z edukacją w nowej, lepszej szkole.

Skip to content