SP18 | Laureaci konkursów. Wyniki

Spotkanie Prezydenta Miasta Lublin z uczniami szkół podstawowych – laureatami konkursów i olimpiad.

Spotkanie władz miasta Lublina z uczniami szkół podstawowych – laureatami konkursów przedmiotowych stopnia wojewódzkiego oraz ogólnopolskich konkursów tematycznych odbyło się dnia 11 czerwca 2019 r. o godz. 16:00 w siedzibie Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II przy ul. Józefa Elsnera 5 w Lublinie.

Zastępca Prezydenta Miasta Lublin, dr Mariusz Banach wręczył nagrody książkowe i dyplomy tegorocznym laureatom, natomiast Pani Dyrektor Katarzyna Orzeł odebrała pamiątkowy dyplom za wybitne osiągnięcia dydaktyczne uczniów w roku szkolnym 2018/2019.

LINK | Konkursy przedmiotowe

Fotografia: Magdalena Palik (3c), Krystian Zbaradzki (3c)