Wycieczka

Włochy online

2018-05-11 06:00

INFORMACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW

2018-05-12 12:10 | Fotorelacja z Wenecji. Autor Stanisław Woźniak (2b)

Dojechaliśmy. Witajcie Włochy! Nasza wycieczka zwiedziła już w przepięknej, słonecznej pogodzie malowniczą Wenecję, gdzie na placu św. Marka podziwialiśmy bazylikę św. Marka, Pałac Dożów i Wieżę Zegarową. W czasie zwiedzania mieliśmy ochotę wsiąść do pływających po kanałach gondoli, które są wizytówką Wenecji.

2018-05-13 17:10| Fotorelacja z Florencji.

Zawitaliśmy do Florencji, gdzie oczarowała nas katedra Santa Maria del Fiore i cudowne proporcje Dawida.

2018-05-14 14:30 | Słoneczny Rzym

Za nami kolejny dzień wyprawy z ziemi polskiej do włoskiej. W towarzystwie pięknej, słonecznej pogody korzystając z lokalnych środków komunikacji (kolej podmiejska, autobus numer 64 oraz linie metra A i B) podziwialiśmy zabytki starożytnego Rzymu. W naszej pamięci głównie utkwiło Koloseum.