Wycieczka

Włochy online

2018-05-17  12:05 | Asyż

Po śniadaniu udaliśmy się do Asyżu. Zaczęliśmy zwiedzanie od Bazyliki św. Klary i placu ratuszowego ze świątynią św. Minerwy. Następnie udaliśmy się do Bazyliki św. Franciszka. Zachwyciły nas przepiękne freski i mozaiki. Potem udaliśmy się na nocleg w okolicach Rimini.

2018-05-18 17:20 | Park Rozrywki Mirabilandia

Naszą wycieczkę zakończyliśmy w iście wystrzałowy sposób! Cały wczorajszy dzień spędziliśmy na szalonych zabawach w jednym z największych parków rozrywki w Europie- Mirabilandii! Każdy bawił się jak lubił- jedni woleli biegać w towarzystwie dinozaurów, inni pływać w rwących rzekach, a jeszcze inni podróżować w kosmos! Park na sam koniec zaoferował szalony pokaz tańców i śpiewów oraz ekstremalne wyczyny rajdowców samochodowych- owacjom i śmiechom nie było końca.

2018-05-19 10:20 | Wracamy do domu. Nasze wspomnienia

Galeria fotografii