SportSukces

Błażej Molas. Kolejne sukcesy

22 kwietnia 2018 roku w Żabnie, w województwie małopolskim, odbył się 3. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “Latino Cup Żabno” o puchar Burmistrza Miasta Żabna. W turnieju wzięły udział pary z ponad 20 klubów z całej Polski.

Bardzo dobrze w turnieju zaprezentował się Błażej Molas, uczeń klasy 2a oddziału gimnazjalnego w Szkole Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie, tańczący w parze z Izabelą Kuranc, uczennicą SP nr 50 w Lublinie. Para reprezentująca Klub Tańca Towarzyskiego “Zamek” Lublin”, rywalizując w kategorii powyżej 15 lat (klasa taneczna „B”), w stylu tańców standardowych wywalczyła znakomite trzecie miejsce.

Z kolei w klasie tanecznej “C”, w stylu tańców latynoamerykańskich para Molas-Kuranc zajęła finałową czwartą lokatę.

Dzień wcześniej Błażej wraz z Izą rywalizowali natomiast w 27. Wiosennym Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Tarnobrzegu. W klasie tanecznej “C”, w stylu tańców latynoamerykańskich para zajęła finałowe piąte miejsce.