KonkursSukces

Mistrz komputera 2018

20 kwietnia 2018 roku odbyło się uroczyste podsumowanie IX Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Mistrz komputera” dla uczniów szkół podstawowych.

Sukces informatyczny uczniów naszej szkoły
♦ Kacper Dobrowolski (7a) – LAUREAT
♦ Maksymilian Golec (7a) – FINALISTA

Gratulujemy(!)

Konkurs został objęty patronatem naukowym przez Jego Magnificencję Rektora Politechniki Lubelskiej Pana prof. dr hab. inż. Piotra Kacejko.
Patronat honorowy sprawowali:
♦ Lubelski Kurator Oświaty Pani Teresa Misiuk,
♦ Prezydent Miasta Lublin Pan Krzysztof Żuk,
♦ Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli,
♦ Polskie Towarzystwo Informatyczne i ECDL region Lublin,

Podczas uroczystości dr inż. Michał Charlak przedstawił prezentację na temat „Myślące maszyny?”. Na zakończenie odbyły się bardzo ciekawe warsztaty dla uczniów i nauczycieli w Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii:
“Skanowanie 3D artefaktów muzealnych”, które poprowadzili Panowie: dr inż. Krzysztof Dziedzic i dr Marcin Barszcz
“Okulografia – badanie poziomu percepcji użytkowników” przeprowadzone przez dr Mariusza Dzieńkowskiego.

Katarzyna Orzeł

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | informatyka, technika