Wycieczka

Wycieczka edukacyjna. Warszawa. Klasy 3f, 3g

20 września 2017 roku odbyła się wycieczka edukacyjna do Warszawy uczniów klasy 3f i klasy 3g. Uczniowie spacerowali po Łazienkach Królewskich – pięknym zespole pałacowo-ogrodowym, a także zwiedzili znajdujący się tam Pałac Na Wyspie. Następnie udali się do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej znajdującego się przy ul. Wiejskiej, gdzie udało im się zobaczyć między innymi Salę Posiedzeń. Czas wolny gimnazjaliści spędzili w centrum handlowym Arkadia. Wycieczkę zakończyła wizyta w Teatrze Komedia mieszczącym się przy ul. Słowackiego 19a, gdzie uczniowie obejrzeli spektakl pt.”Człowiek dwóch szefów”.

Opiekę nad gimnazjalistami sprawowali: Pani Katarzyna Orzeł, Pani Barbara Turska-Paprzycka, Pani Żyśko-Gołębiowska i Pan Krzysztof Grynkiewicz.

Opracowanie: Julia Dzierżek (3g)