Wolontariat. LOTTO Półmaraton Lubelski

W czwartek, 19 października 2017 roku bardzo liczna grupa 54 wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie pod opieką Pani Moniki Żyśko-Gołębiowskiej ponownie brała czynny udział w przygotowywaniach do kolejnego biegu.  1 LOTTO Półmaraton Lubelski – tak brzmi pełna nazwa wydarzenia, które odbędzie się w niedzielę 22 października 2017 o godz. 10:00.

Biegacze wystartują z nowego Stadionu Lekkoatletycznego w Lublinie. Długość trasy wynosi łącznie 21,0975 km i prowadzi lubelskimi ulicami oraz ścieżkami rowerowymi. Uczniowie od godz. 17.00 do 20.00 w siedzibie Fundacji Rozwoju Sportu przy ul. Montażowej 16 pakowali zestawy startowe i ustalali poszczególne zadania, które będą mieli do wykonania podczas biegu.

Monika Żyśko-Gołębiowska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | wychowanie fizyczne