Wiedza

OKpress, co to jest?

Drodzy Uczniowie! Oddajemy w Wasze ręce OKpress, czyli gazetkę szkolną.

Jest to jej pierwszy numer z nową nazwą. Wcześniej nosiła tytuł Gimzetka. Pewnie domyślacie się, dlaczego zaszła zmiana. Otóż ze względu na to, że od września jesteśmy szkołą podstawową i choć w budynku uczą się gimnazjaliści, to chcieliśmy, aby nazwa dotyczyła wszystkich uczniów i wiązała się z ocenianiem kształtującym. Ten numer w wielu odsłonach prezentuje dokonania naszej szkoły jeszcze w starej formie graficznej. Niebawem ukaże się następny wydawany już we współpracy z Junior Media i to Wy, Drodzy Czytelnicy, zdecydujecie, która szata graficzna będzie odpowiednia dla naszego wspólnego dzieła.

MARZEC 2018

Zapraszamy do lektury!

Anna Zielińska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | język polski [catlist author_posts="anna.zielinska" date=yes numberposts=50 pagination=no]