Piłka siatkowa chłopców

Dnia 27 stycznia 2018 r. uczniowie SP 18 reprezentujący klub TPS Lublin wygrali z UKS Olimp Opole Lubelskie. Przed rozpoczęciem meczu obie drużyny miały taką samą ilość punktów. Wiadomo było, że drużyna która wygra » zajmie drugie miejsce w Lidze Wojewódzkiej w kategorii „Kadet” o mistrzostwo województwa lubelskiego w piłce siatkowej chłopców.

Świetna gra Macieja Zająca, Grzegorza Adamka, Jana Michalika, Marka Głaza (klasa 3F) oraz Wojtka Bukowskiego (klasa 2S) zapewniła zwycięstwo i awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski.
Na ławce rezerwowych cały czas do gry gotowy był Kamil Matyjaszczyk (klasa 3f), a gorący i głośny doping zapewnili uczniowie z SP18.

Bardzo gratulujemy chłopcom awansu do ¼ Mistrzostw Polski oraz życzymy sukcesów w zbliżającej się Gimnazjadzie Miasta Lublin.

Opracowanie: Michał Królik

Michał Królik

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | wychowanie fizyczne

Jeden komentarz do “Piłka siatkowa chłopców

• GRATULACJE dla całej drużyny i ich trenera! Jestem z Was bardzo dumna!

Możliwość komentowania została wyłączona.