Brąz piłkarek nożnych z SP18

Reprezentacja dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie wywalczyła brązowy medal podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt, które rozegrano w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Lublin 2018/2019.

Impreza odbyła się na bocznych boiskach Areny Lublin. Podopieczne Pani Krystyny Adamiec z SP 18 zagrały w składzie: Maja Oleszczuk, Natalia Papierz, Sandra Adamczyk, Aleksandra Dąbrowa, Alicja Gnyp, Weronika Ordutowska, Aleksandra Jarosz i Paulina Pepłowska.

To kolejny już medal wywalczony w roku szkolnym 2018/2019 przez uczniów, bądź uczennice z SP 18, które przygotowywała do różnych imprez Pani Krystyna Adamiec. Wcześniej były sukcesy na lekkoatletycznych arenach i przełajowych trasach, a teraz przyszedł czas na piłkę nożną.