SportWolontariat

SKATE TOWN wrotkarnia

W dniu 12 grudnia 2018 roku wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie zostali zaproszeni na spotkanie integracyjne do WROTKARNI SKATE TOWN przy ulicy Krochmalnej 13H. Czekała na nich moc atrakcji: dyskoteka na wrotkach, zawody sportowe, ciepłe i zimne przekąski oraz napoje. Najbardziej zmęczeni mogli chwilę pogłówkować w Let Me Out i przebrnąć przez serie zagadek i łamigłówek ukrytych w pokojach. Cel był jeden ale wcale nie taki oczywisty, należało znaleźć klucz i wydostać się z pokoju.Uczniowie bawili się znakomicie. Sponsorem integracji była Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie, którą wspieramy na wszystkich zawodach biegowych odbywających się na terenie naszego miasta.

Monika Żyśko-Gołębiowska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | wychowanie fizyczne