Sport

Mateusz Cywiński na podium

Mateusz Cywiński, uczeń klasy 2s zanotował niezwykle udane występy podczas 31. międzynarodowego memoriału Stanisława Kirpszy oraz 15. międzynarodowego memoriału Józefa Gościło. Pierwsza z imprez została rozegrana 9 września 2017 r. w Sokółce, natomiast druga dzień później w Dąbrowie Białostockiej.

Mateusz podczas kryterium ulicznego w Dąbrowie Białostockiej na dystansie 10 km, zajął drugą lokatę w kategorii młodzików. Uczeń “osiemnastki” przegrał jedynie z Kacprem Maciejukiem z Pogoni Mostostal Puławy. Na trzecim miejscu uplasował się natomiast reprezentant Białorusi Danila Malets.

Dzień wcześniej w wyścigu ze startu wspólnego na dystansie 34 km o puchar burmistrza Sokółki, Mateusz uplasował się tuż za podium w tej samej kategorii wiekowej. Wygrał ponownie Kacper Maciejuk, a kolejne lokaty zajęli kolarze KKS Ciechanów: Łukasz Rykowski i Kacper Zagrodzki

Gratulujemy Mateuszowi Cywińskiemu świetnego występu i życzymy kolejnych sukcesów na trasach.