SportSukces

Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. Uczniowie naszej szkoły nie dali szans Szkole Podstawowej 57 wygrywając w półfinale 2:0.

W meczu o Mistrzostwo Lublina nasza reprezentacja zmierzyła się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 16. Po bardzo dobrej grze pokonaliśmy przeciwników 2:0, tracąc w pierwszym secie zaledwie 13, a w drugim 17 punktów. W całych rozgrywkach o mistrzostwo Lublina nasi uczniowie nie stracili żadnego seta.

Skład naszej reprezentacji: klasa 3F: Adamek Grzegorz, Banaszek Bartłomiej, Głaz Marek, Grzegorczyk Daniel, Matyjaszczyk Kamil, Michalik Jan, Słowiński Jakub, Wałachowski Dominik, Zając Maciej oraz Bukowski Wojciech, Dymowicz Wiktor i Kmieć Wojciech z klasy 2S.