Kontynenty Kids

Dzisiaj – 5 listopada 2018 r. – w daleką podróż wybrały się dzieci z klas młodszych.

W ramach Festiwalu Podróży i Reportażu KONTYNENTY klasa 1a pod opieką p. Agnieszki Chlebus i klasa 2a pod opieką p. Anny Skałby wzięły udział w warsztatach podróżniczych. Dzieci spotkały się z podróżnikami, którzy przybliżyli im świat dalekich Chin i zaprosili do dzikiej Afryki. W trakcie warsztatów o Chinach poznaliśmy kilka chińskich słówek, ale przede wszystkim chińską przyrodę, wierzenia, zwyczaje, legendy i życie codzienne. Buszmeński taniec żyrafy, dotknięcie piasku pustyni i spotkanie zwierzaków prosto z Afryki pokazało nam niezwykły świat przyrody tego niezwykłego kontynentu. Arcyciekawa podróż w daleki, już trochę mniej tajemniczy świat.