Łyżwiarskie sukcesy naszej uczennicy

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły – Brygida Wójtowicz z kl. VI bzdobyła I miejsce w kategorii Brązowa U12 w Ogólnopolskich Zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym, które odbyły się 21.01.2024 w Lublinie.

Brygida jest licencjonowaną zawodniczką Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego oraz Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich.
W styczniu uzyskała II miejsce w plebiscycie„ Sportowiec roku AS Lublin 2023” za świetny sezon zarówno na łyżwach, jak i na rolkach figurowych, gdzie zdobyła tytuł Wicemistrzyni Polski.Brygida na co dzień trenuje w klubie AS Lublin.

Serdecznie gratulujemy Brygidzie osiągnięć i życzymy sukcesów na sportowych ścieżkach.

M. Wojciechowska