JUŻ JEST!!!

Szanowni Państwo, drogie Koleżanki i Koledzy, Rodzice, przyjaciele oraz wszyscy sympatycy Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie, z radością informujemy, że uruchomiliśmy Fanpage, na którym można śledzić działania uczniów naszej świetlicy szkolnej.

Dla Państwa wygody, będą się tam pojawiały najważniejsze informacje o nadchodzących wydarzeniach, ogłoszenia o konkursach i wynikach oraz fotorelacje ze spędzanego w świetlicy czasu. Zachęcamy do polubienia naszej strony, znajdującej się pod adresem:

FB | Świetlica SP18

Bądźmy na bieżąco!”