Zbiórka

Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski zapraszają do wzięcia udziału w akcji charytatywnej ,,WSPIERAJMY LOKALNIE” na rzecz Bractwa Miłosierdzia im. Św. Brata Alberta w Lublinie, które pomaga osobom najuboższym.

Od poniedziałku 15.04 do piątku 26.04 będziemy zbierać ubrania nowe oraz używane, ale w bardzo dobrym stanie (czyste i bez dziur) – dla dorosłych i dzieci, które nadają się do użytkowania, obuwie, artykuły pościelowe, zabawki, torebki, paski, ręczniki.

Będziemy zostawiać je w specjalnie oznaczonym pojemniku Bractwa lub obok Pana Krzysia. Każda osoba, która weźmie udział w tej akcji, wesprze potrzebujących i zostawi karteczkę z imieniem, nazwiskiem i klasą (także u Pana Krzysia) otrzyma pochwałę do dziennika.