Jasełka i wspólne kolędowanie

Społeczność SP 18 spotkała się, aby świętować Boże Narodzenie, wspólnie kolędować i obejrzeć Jasełka przygotowane przez uczniów klas: 7a, 7b, 7c, 6a, 5b, 5c, 4b, 4c, 3a, 2a i 2c – pod kierunkiem p. Joanny Ząbczyk-Plajzer i p. Agaty Kruk. W role pastuszków wcieliły się dzieci z kl. 2c, które razem z p. Aleksandrą Zakrzewską przygotowały, zaśpiewały i zatańczyły piękną pastorałkę. Uroczystość szkolną uświetniły występy solistów: Michała Brzozowskiego, Hany Knopik, Wiktorii Kliszcz i i Bartosza Chołoty, a piękny taniec aniołów został wykonany przez uczennice z kl.5c.

Wszystkim małym i dużym aktorom dziękujemy za zaangażowanie i cierpliwość.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Publikacja: Joanna Ząbczyk-Plajzer
Fotografia: Monika Żyśko-Gołębiowska