Kiermasz Świąteczny

Jak co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, w naszej szkole odbył się Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez wychowawców świetlicy wraz z uczniami do niej uczęszczającymi. Było świątecznie i zimowo.

Można było kupić wszystko to, z czym kojarzymy Święta Bożego Narodzenia – bombki, choinki, bałwanki, gwiazdki, kartki świąteczne oraz inne ,, cudeńka”, wykonane własnoręcznie. Nie zabrakło również słodkich pierników i innych wypieków. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony naszych uczniów, ich rodziców, jak i nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Dochód ze sprzedaży ozdób w całości zostanie przeznaczony na wzbogacenie bazy dydaktycznej świetlicy szkolnej. Bardzo dziękujemy naszym uczniom oraz wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko za zaangażowanie i wsparcie.

Zapraszamy na kolejne kiermasze!

Publikacja: Małgorzata Sadowska