Dom Pomocy Społecznej

Grudzień sprzyja czynieniu dobrych uczynków innym ludziom.

Chęć sprawienia komuś przyjemności, spędzenia kilku chwil we wspólnym gronie, by nikt nie czuł się osamotniony, to najlepszy prezent podarowany drugiemu człowiekowi.
Z taką właśnie intencją uczniowie klas 2a i 2c udali się 01.12 do Domu Pomocy Społecznej w Starej Wsi. Podopieczni ośrodka z nieskrywaną radością wysłuchali przygotownych przez dzieci kolęd. Wzruszenie i radość wypełniły wszystkich, zarówno mieszkańców DPS-u jak i dzieci.

W podziękowaniu za wizytę, mali artyści zostali zaproszeni na warsztaty plastyczne i zajęcia prowadzone przez fizjoterapeutów,był również słodki poczęstunek.
Wizyta w DPS-sie była nowym doświadczeniem dla drugoklasistów, dzięki któremu przekonali się, że warto jest czynić dobro innym

Opracowanie: Ewelina Rudzik