Badminton

Reprezentacja dziewcząt i chłopców z klas 4-6 zmagała się w międzyszkolnych zawodach w Badmintonie. Wśród chłopców wystąpiło 13 szkół z Lublina a wśród dziewcząt 12.

Szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Filip Kamiński, Iwo Woliński, Aleksander Nowosad, Franciszek Kwiatkowski, Piotr Osobiński, Maksymilian Poleszak a wśród dziewcząt Alicja Sosnowska, Aleksandra Kępa, Lena Młynarczyk, Zuzanna Puchacz, Lena Kozieł, Julia Kozak i Antonina Zarębska.

Uczniowie grali w grach pojedynczych i grach deblowych. Na 5 miejscu uplasowali się chłopcy, natomiast podczas gry dziewcząt nastąpiła awaria na sali gimnastycznej i turniej został przerwany. We wtorek dziewczęta raz jeszcze zaczną zmagania.
Za opiekę i przygotowanie zawodników odpowiedzialni byli P. Monika Żyśko -Gołębiowska i P. Krzysztof Grynkiewicz

Monika Żyśko-Gołębiowska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | wychowanie fizyczne