Mikołaj w Doboszówce

4 grudnia uczniowie klas 2a,2b i 2c wybrali się na wycieczkę do Osady leśnej w Doboszówce.

Dzieci brały udział w warsztatach plastycznych, gdzie wykonywały łańcuch choinkowy i przygotowywały pierniki. Prace wyszły przepięknie. Później z niecierpliwością oczekiwały wizyty Mikołaja, który podarował dzieciom słodką niespodziankę, ale wcześniej nauczyciele i każda klasa musiała zaśpiewać ulubioną kolędę. Było wesoło i świątecznie.

Był również czas na zabawę w bajkowej, śnieżnej scenerii. Dzieci zadowolone i pełne wrażeń wróciły do swoich domów.

Publikacja: Ewelina Rudzik