Pozytywna energia

23 listopada 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie mieliśmy zaszczyt gościć Pana Kacpra “Kacpa” Lachowicza,

który od 14 lat odwiedza szkoły ze swoim sportowo-wychowawczym show. Pan Kacper zaraził całą naszą społeczność szkolną pozytywną energią, pokazał że w każdym z nas drzemie potencjał do tego, żeby podjąć pracę i ,że nigdy nie jest za późno. Nasi uczniowie mieli okazję zobaczyć jak ważny jest szacunek do drugiego człowieka, dawanie sobie wzajemnego wsparcia, świadomości, wdzięczności oraz mądrego korzystania z nowoczesnych technologii.

Od pięciu lat “KACPA” odwiedza szkoły, by poprzez koszykówkę zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego trybu życia, poszukiwania pasji i dbania o własny rozwój. Przekazał naszym uczniom jak ważny jest szacunek i pozytywne nastawienie do ludzi, siebie i tego co robimy.

Patrząc na naszych uczniów z jak ogromnym szacunkiem i wielkim zainteresowaniem patrzyli na pokaz, wspólnie ćwiczyli, wykonywali sztuczki, śmiało można powiedzieć, że dzisiejszy czas na sali gimnastycznej został wykorzystany w 200 procentach.
Bardzo dziękujemy!!!

Monika Żyśko-Gołębiowska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | wychowanie fizyczne

Polish PL Ukrainian UA
Skip to content