Великоднє диво

22 квітня у школі подставовій 18м. Любліна пройшов інтеграційний захід “Великоднє диво”. Українські дітки разом з польськими знайомилися з польською та українською культурою,малювали писанки,співали пісень,веснянок,а закінчилось дійство смачним пригощанням.

22 kwietnia w naszej szkole odbyła się impreza integracyjna “Cud Wielkanocny”, podczas której dzieci ukraińskie razem z polskimi zapoznały się z kulturą polską i ukraińską, malowały pisanki, śpiewały pieśni wiosenne, a akcję zakończyły pysznym poczęstunkiem.

Opracowanie: Dorota Kowalik