Klasa 5B na integracji

W poniedziałkowy poranek, 25 kwietnia, klasa 5B wraz z wychowawcą i panią pedagog pojechała do Motycza Leśnego na warsztaty integracyjne do Centrum Dobrego Wychowania. Całodniową imprezę prowadziła profesjonalna załoga pań instruktorek, które przygotowały dla uczniów mnóstwo ciekawych i wyjątkowych zadań.

Dzieci przygotowywały grę terenową, piekły pyszne (jak się potem okazało) rogaliki, wykonywały różnobarwne zapachowe mydełka, a także miały możliwość sprawdzić się w konkurencjach sportowych, które wymagały wzajemnej drużynowej współpracy. Wiosenna aura sprzyjała dobrym nastrojom oraz zabawom na świeżym powietrzu.

Serca wszystkich uczestników skradły obecne tam trzy alpaki, a podniebienia wyśmienity obiad. Pani kierownik warsztatów bardzo chwaliła klasę za wyjątkowe zaangażowanie, kreatywność oraz twórcze podejście do wielu konkurencji i zaprosiła dzieci w następnym roku na kolejną integracyjną przygodę.

Anna Zielińska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | język polski [catlist author_posts="anna.zielinska" date=yes numberposts=50 pagination=no]