Dzień Ziemi – wyniki konkursów

W ramach Dnia Ziemi w naszej szkole odbyły się dwa konkursy przeznaczone dla uczniów klas IV-VIII.

Konkurs na grę dydaktyczną lub komiks na temat hasła przewodniego “Zainwestuj w Naszą Planetę” oraz Wielki Test Wiedzy o Klimacie, w którym wzięli udział uczniowie klas VII i VIII rywalizując ze sobą za pośrednictwem platformy KAHOOT.

Wyniki konkursu na grę dydaktyczną lub komiks:
I miejsce – Magdalena Talarko z klasy 7c oraz Eliza Misztal z klasy 5a
II miejsce – Natasza Zarębska z klasy 4c oraz Antonina Kasperek i Martyna Kurcewicz z klasy 4c
III miejsce – Patrycja Marzęda z klasy 4c oraz Marcel Berezecki z klasy 4a
wyróżnienie otrzymał również Marcel Ostrowski z klasy 4c

Wyniki Wielkiego Testu Wiedzy o Klimacie:
I miejsce – Mateusz Pęcak i Hanna Kijek z klasy 8a
II miejsce – Antoni Grajczak i Karol Zimmer z klasy 8c
III miejsce ex aequo Ola Matyka i Ola Bednara z klasy 8b oraz Sebastian Iwaszkiewicz-Baszniak i Karol Kożuch z klasy 7b

Wszystkich zaangażowanym w konkursy uczniom bardzo dziękujemy i gratulujemy wiedzy i kreatywności.

Koordynatorzy konkursów: Małgorzata Ostaszewicz, Agnieszka Piwińska, Agnieszka Nowak i Agnieszka Adamiec

Opracowanie: Agnieszka Adamiec