Rodzinny wyjazd integracyjny kl. 5c

W niedzielę 5 września 2021 r., w miejscowości Osówka położonej w urokliwej okolicy, otulinie Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego zaledwie 15 km od Lublina, odbył się piknik, w którym wzięli udział uczniowie kl. 5c wraz z rodzicami. W Ośrodku NATURELAX, miejscu aktywnego wypoczynku i rekreacji, spędziliśmy udane niedzielne popołudnie. Dzieci uczestniczyły w grach terenowych, jeździły na koniach, bawiły się w parku rekreacyjno – relaksacyjnym z torem przeszkód, trampoliną i innymi atrakcjami.

Wszyscy jedliśmy smaczne kiełbaski oraz ziemniaki pieczone na ognisku, a także przepyszne ciasta upieczone przez mamy.

Wydarzeniem pikniku był mecz piłki nożnej pomiędzy chłopcami z kl. 5c oraz ich rodzicami. Spotkanie piłkarskie odbyło się bez udziału sędziego i zdaniem juniorów zakończyło się ich zwycięstwem, natomiast seniorzy twierdzą, że był remis. Zresztą wynik był sprawą drugorzędną, najważniejsza była wspaniała ambitna walka w sportowej atmosferze oraz oczywiście dobra zabawa.

Piękna okolica, ładna pogodna i wspaniała atmosfera sprawiły, że piknik rodzinny był bardzo udany. Szczęśliwi i w dobrych nastrojach wróciliśmy do Lublina.

Na koniec należy dodać, że powodzenie pikniku to zasługa rodziców, ich wielkiego zaangażowania w organizację plenerowej imprezy wypoczynkowej dla dzieci.

Skip to content