Integracja uczniów klasy 4a i 4b

22 września klasy 4a i 4b wyjechały na wycieczkę integracyjną do Momotów Dolnych do gospodarstwa agroturystycznego AGRO-REKREO, wraz z wychowawcami p. Moniką Żyśko-Gołębiowską, p. Justyną Skibińską oraz p. Agatą Kruk.

W programie były między innymi: paintball, olimpiada sportowa oraz off road ,który okazał się najlepszym punktem programu. Podczas olimpiady sportowej uczniowie rywalizowali ,zachowując zasady fair play. Paintball pozwolił im na sprawdzenie się i próbę własnych sił w sportach strzeleckich, natomiast off road wymagał od uczniów opanowania, zachowania zimnej krwi oraz odwagi.

Podczas wspólnego obiadu był czas na wymianę spostrzeżeń, rozładowanie emocji i podsumowanie naszej wspólnej przygody.

Monika Żyśko-Gołębiowska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | wychowanie fizyczne