Uroczysta Akademia

Uczniowie naszej szkoły świętowali kolejną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Dzień to szczególny dla wszystkich Polaków

dlatego społeczność Osiemnastki podkreśliła wagę tego wydarzenia odświętnym strojem, kotylionami zrobionymi przez uczniów, gazetkami na korytarzach i w salach, a wcześniej wystawą. Na czwartej godzinie lekcyjnej odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez młodzież z klasy 8B pod kierunkiem Pani Anny Zielińskiej oraz szkolny chór pod batutą Pań Pauliny Wojtal i Mileny Kowalskiej oraz ekipę realizatorów dźwięku. Dekorację i rekwizyty przygotowały Pani Elżbieta Starek i Pani Alicja Podgórska. Cała społeczność Osiemnastki wzięła również udział w akcji wspólnego odśpiewania hymnu państwowego o godz. 11:11.

Właściwe obchody tego święta odbędą się w dniu 11 listopada. Mamy nadzieję, że wspólnie z rodzinami weźmiecie udział w wybranym przez siebie wydarzeniu. Pogoda ponoć dopisze.

Anna Zielińska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | język polski [catlist author_posts="anna.zielinska" date=yes numberposts=50 pagination=no]