ArtykułyEdukacja

Cyrkowe sztuczki uczniów 3b

Dzielimy się naszymi talentami, aby wesprzeć podopiecznych
Domu Pomocy Społecznej przy ul. Głowackiego 26

Szalone pomysły to nasza specjalność. Dobre serca to nasz znak rozpoznawczy.

Dzieci i rodzice klasy 3b wspólnie zorganizowali zbiórkę pieniężną. Początek godzina 17:30, centrum Lublina, Plac Litewski. Zbieraliśmy pieniądze na pomoc pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty. Budynek DPS uległ poważnym uszkodzeniom w pożarze, a jego mieszkańcy stracili dobytek. Uczestniczyliśmy w zbiórkach darów, ale postanowiliśmy zrobić coś jeszcze więcej. Na środku miasta zrobiliśmy przedstawienie. Sztuka cyrkowa, fleciki polskie, bębny, skrzypce, przyjaźń, współpraca. Pokazaliśmy wszystko, co mamy najlepszego. Rodzice pomogli nam w zbiórce pieniędzy. A rezultaty?
W gotówce zebraliśmy 1547 złotych i 26 groszy.

Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy. Czekamy na spłynięcie przelewów bankowych i wtedy ogłosimy ostateczny wynik zbiórki.

Opracowanie: Janusz Woźniak

Niezwykły gest małych uczniów z Lublina. Występowali i zbierali na odbudowę Domu Pomocy Społecznej

2 komentarze do “Cyrkowe sztuczki uczniów 3b

• Przepiękny gest płynący prosto z serca uczniów klasy 3b, rodziców bo przecież to ich zaangażowanie w organizację pozwoliło wystąpić z niesamowitymi pokazami talentów młodych uczniów Osiemnastki. Gdyby nie wychowawca Pan Janusz Woźniak, który już trzeci rok dba o to, żeby dzieci mogły rozwijać się wszechstronnie i angażować w tak szczytne akcje, pewnie tej zbiórki pieniędzy dla DPS w Lublinie by nie było. Dziękuję kochani!

• Wspaniała inicjatywa 3B, wspaniałe dzieciaki i doskonały nauczyciel gratulacje

Możliwość komentowania została wyłączona.