KonkursSukces

OKpress nagrodzony!

To dla nas bardzo duże wyróżnienie. Redagujemy gazetę szkolną kilka lat, dlatego tym bardziej cieszymy się z tej nagrody.

Otóż, 21 listopada redakcja OKpress wzięła udział w Młodzieżowych Warsztatach Dziennikarskich im. Beaty Nowak i podczas imprezy odebrała II nagrodę w konkursie na gazetę szkolną organizowanym w ramach cyklicznych spotkań szkolnych dziennikarzy z całego województwa. Warsztaty co roku organizuje III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie. Tegoroczne spotkanie było zwieńczeniem dłuższego projektu, w którym od ubiegłego roku brali udział członkowie naszej redakcji, uczestnicząc w zajęciach na temat różnych form dziennikarskich i przekazu medialnego.

Oprócz pięknego dyplomu i przyborów niezbędnych w pracy dziennikarza redakcja otrzymała profesjonalny dyktafon, który pewnie nie raz wykorzysta podczas dokumentowania ciekawych rozmów oraz sond ulicznych i reportaży.

Anna Zielińska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | język polski [catlist author_posts="anna.zielinska" date=yes numberposts=50 pagination=no]

Skip to content