KonkursSukces

Trzeci puchar zwycięzców

20 czerwca odbyło się kolejne spotkanie Pana Prezydenta Krzysztofa Żuka z laureatami konkursów.

Tym razem uczestniczyliśmy w gali jako Ci, którzy mieli swoich zwycięzców w dwóch odsłonach – w kategorii szkół podstawowych i w kategorii gimnazjów. Jak się okazało, w konkursach artystycznych również przodujemy. Otrzymaliśmy puchar zwycięzców jako najlepsza szkoła w województwie w kategorii gimnazjalnej. Przypomnijmy, że w tym roku otrzymaliśmy podobne za osiągnięcia sportowe i liczbę laureatów konkursów przedmiotowych oraz olimpiad. Na uroczystości byli obecni zaproszeni uczniowie, których większość otrzymała jednorazowe stypendia, ich rodzice, a także przygotowujący ich nauczyciele. Na uwagę zasługuje również fakt, iż nasza uczennica, Magdalena Palik, wielokrotna zwyciężczyni plastycznych konkursów, miała przyjemność podzielić się swoimi refleksjami z obecnymi na uroczystości przedstawicielami mediów. Prezydent uhonorował Pana Marka Krukowskiego – dyrektora naszej szkoły Medalem 700 – lecia Miasta Lublin za szczególne osiągnięcia i pracę na rzecz oświaty.

Takie odznaczenie otrzymała również Pani Elżbieta Starek – nauczycielka plastyki, zajęć artystycznych i technicznych, która przygotowywała uczniów do międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów. Na uroczystości były także obecne Pani Agata Kruk i Pani Anna Zielińska, pod kierunkiem których laureaci tworzyli swoje artystyczne prace.

Fotografia: Natalia Papierz (2c)

Anna Zielińska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | język polski [catlist author_posts="anna.zielinska" date=yes numberposts=50 pagination=no]

Skip to content