MuzykaSukces

Aleksandra Barańska. Wyróżnienie

15 listopada w Szkole Podstawowej nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie, odbył się X Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej. Impreza objęta była honorowym patronatem Pani Ewy Dumkiewicz – Sprawki, Dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania w Lublinie.

W przesłuchaniach brały udział uczennice naszej szkoły:
Aleksandra Barańska z klasy 7B, która wykonała utwór Anity Lipnickiej “A jeśli nie wrócę przed świtem” oraz Edyta Wlizło 8B, śpiewając utwór Grzegorza Tomczaka “Tango na głos orkiestrę i jeszcze jeden głos”.

Wielkim sukcesem naszej szkoły został zakończony tegoroczny festiwal, ponieważ w przesłuchaniach brało udział 32 uczestników z różnych szkół z Lublina i okolic, a wcześniej wspomniana już Aleksandra Barańska zdobyła wyróżnienie.


Gratulujemy i zapraszamy do wysłuchania fragmentów z festiwalu!

https://drive.google.com/file/d/1xSzlXP2A6ETaHfrtdbi3M2qBZK-zRsuW/view

https://drive.google.com/file/d/1CqRyuWGsAZryqn2M_EJXjYOyBYUNny-n/view

Michał Śliwka

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | muzyka, zajęcia artystyczne

Skip to content