Wycieczka

Hiszpania online

2018-05-16 21:10 | Spacer z Monaco do Monte Carlo

Po całonocnym przejeździe, wczesnym rankiem dotarliśmy do Monaco. Zwiedziliśmy monakijską starówkę z okazałą katedrą oraz pałacem Grimaldich. Mieliśmy szczęście zobaczyć ostatnie przygotowania do Wyścigów Formuły 1 Grand Prix Monaco. Odbyliśmy długi spacer z Monaco do Monte Carlo wzdłuż wybrzeża portu jachtowego. Po kilkugodzinnym pobycie w księstwie Monaco wyruszyliśmy w podróż do Włoch. Podczas przejazdu z okien autokaru podziwialiśmy malownicze widoki francuskiego Lazurowego Wybrzeża oraz Włoskiej Riwiery Liguryjskiej. W dniu jutrzejszym czeka nas dzień pełen emocji w parku rozrywki Gardaland.

2018-05-17 19:50 | Park Rozrywki Gardaland

Czwartkowy poranek rozpoczęliśmy prawdziwym włoskim śniadaniem. Kiedy nasze bagaże były już spakowane do autokaru wybraliśmy się na całodniowy pobyt w parku rozrywki Gardaland. Tam czekało na nas moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń takich jak rollercoaster: raptor, Oblivion, Space vertigo, Magic house, shaman i Blue tornado. W godzinach wieczornych udaliśmy się w drogę do domu.
Zdajemy sobie sprawę że nasze relacje fotograficzne nie oddają całej atmosfery panującej podczas każdego dnia wycieczki jednak mamy nadzieję ze choć trochę udało wam się naszą przygodę przeżyć razem z nami. Na taką zieloną szkołę powinien pojechać każdy uczeń naszej szkoły.

Monika Żyśko-Gołębiowska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | wychowanie fizyczne