Dzień Kobiet w świetlicy szkolnej

„Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny
I to jest prawda, to jest fakt: dziewczęcy urok, wdzięk i takt…
I chyba w całym świecie piękniejszych nie znajdziecie.
Za jeden uśmiech oddałbym Chicago, Paryż, Krym!” [♥]

8 marca 2018 r.chłopcy ze świetlicy szkolnej spisali się na medal!!!
Do uczczenia Dnia Kobiet przygotowywali się długo i solidnie. Efekty tych starań podziwiały i doceniły gromkimi brawami dziewczyny.

Chłopcy zorganizowali dla naszych Kobiet część artystyczną, do której scenariusz napisał Karol Zimmer pod bacznym okiem p. Agnieszki Jackowskiej-Mazur, udział wzięli: Milosz Błachnio, Franciszek Podgórski, Marcel Woliński i sam autor scenariusza. Wystąpienie przyozdobiły dźwięki saksofonu (Borys Juźko) i flażoletu (Kajetan Szczerbakiewicz). Dziewczyny zostały obdarowane kolorowymi prezentami wykonanymi przez chłopców z klas 1a i 1b (wspomaganych przez p. Kasię) a ich podniebienia cieszyły między innymi nadziewane wafle zrobione przez Wojciecha Winiarskiego, Franciszka Czerwonko, Ziemowita Ziomkowskiego.

To był przemiły dzień!!!. Chłopcy!!! Dziękujemy Wam bardzo!!!

[♥] A. Rosiewicz, „Najwięcej witaminy”

FILM 1

FILM 2