AktualnościŚwietlica

Legenda o św. Mikołaju

6 grudnia w naszej świetlicy zapanowała mikołajkowa atmosfera.

Dzieci obejrzały film edukacyjny „Legenda o św. Mikołaju”. Śpiewały piękne piosenki związane z tematem dnia „Kochany Panie Mikołaju”, „O dobrym Świętym Mikołaju” oraz bardzo aktywnie odgadywały mikołajkowe zagadki i rozwiązywały rebusy. Podczas warsztatów plastycznych wykonywały ażurowe śnieżynki, którymi ozdobiły okna i drzwi świetlicy.

Z wielkim entuzjazmem przywitały Świętego Mikołaja, recytowały dla niego wiersze i robiły sobie pamiątkowe zdjęcia. Zostały obdarowane pysznymi cukierkami i grami do świetlicy.

Publikacja: Małgorzata Sadowska