KonkursPlastyka

Gratulacje dla Kingi i Janka!

Kinga Gąsior (IVa) została uhonorowana nagrodą a Jan Kuzyk wyróżnieniem (IVa) w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „13 Grudnia- STAN WOJENNY”.

Patriotyczna tematyka związana ze stanem wojennym 1981 roku była inspiracją podczas kółka plastycznego dla uczniów klasy IVa. Konkurs zorganizowała Pani mgr Ewa Szalecka – Gronek w Szkole Podstawowej nr 3 w Świdniku. Patronat nad Konkursem objęli Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” Regionu Środkowowschodniego oraz Poseł na Sejm RP Pan Artur Soboń.
Celem konkursu było promowanie wśród dzieci i młodzieży idei patriotyzmu, poczucia świadomości narodowej i szacunku wobec własnego państwa.

Gratulacje!

Elżbieta Szerafin-Starek

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne