KonkursŚwietlica

Bombka Bożonarodzeniowa

Dnia 21 grudnia po przedstawieniach Jasełkowych zostały ogłoszone wyniki Świetlicowego konkursu
na „Najpiękniejszą bombkę Bożonarodzeniową”

Celem konkursu było podtrzymanie tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, zapoznanie z różnymi technikami plastycznymi oraz rozwijanie zdolności plastycznych dzieci i młodzieży.

Organizatorami konkursu byli wychowawcy świetlicy:Agnieszka Jackowska- Mazur, Katarzyna Małyska-Dobrowolska oraz Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie.

Jury w składzie : przewodnicząca – Pani Magdalena Michalak-reprezentantka Rady Rodziców , członkowie: Pani Katarzyna Orzeł – nauczyciel, Pani Katarzyna Małyska- nauczyciel.

Wyniki konkursu:
Na konkurs wpłynęło 56 prac.

I grupa wiekowa-klasy I

I miejsce: Aleksandra Grodzicka kl. I a
II miejsce: Eliza Misztal kl. I a
III miejsce: Kinga Zdziebłowska kl. I b
Wyróżnienia: Jerzy Młynarczyk kl. I b, Amelia Kośka kl. I a

II grupa wiekowa-klasa IV a

I miejsce: Amelia Mamona
II miejsce: Wojciech Winiarski
III miejsce: Aleksandra Piotrowska

III grupa wiekowa-klasy 7

I miejsce: Oliwia Pochroń z kl. 7a i Gabriela Wasilewska z kl. 7 c

IV grupa wiekowa – I-II klasy gimnazjum

I miejsce:Jakub Guc kl 2 f, Dominika Próchnicka kl.3 e
II miejsce: Maja Wardziak kl.2 f
III miejsce: Julia Jarecka kl.2 f i Małgorzata Łukasik kl.2 a

Wyróżnienia: Jakub Dobrowolski kl. 2 b, Piotr Sawecki kl.2 b, Maciej Zaworski kl.2 b, Patryk Kaniosz kl.2 b, Jakub Kijek kl.2 b,Bartosz Kowalczuk kl.2 b, Aleksanda Tracichleb kl.2 b, Bruno Górak kl. 2 b, Szymon Wetoszka kl.2 b, Jakub Kwieciński kl.2 b, Stanisław Woźniak kl. 2 b, Wiktoria Hermanowska kl. 2 b, Bartosz Szostek kl. 2 b,
Jury pragnie wyrazić swoje uznanie uczniom biorącym udział w konkursie.
Gratulujemy pomysłów i twórczego podejścia do tematu konkursu.

Agnieszka Jackowska-Mazur

autor publikacji | pedagog, wychowawca świetlicy