Pasowanie na czytelnika

W dniu 20 listopada 2017 w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika uczniów klasy I A i I B.

Starsi koledzy z klasy 7C przygotowali inscenizację, która wprowadziła uczestników w zaczarowany świat bajek. W uroczystości oprócz dzieci wzięli udział dyrektor szkoły p. Marek Krukowski, wicedyrektor szkoły p. Małgorzata Dziewulska-Tryl, wychowawcy p. Janusz Woźniak, p. Anna Skałba, p. Magdalena Wojciechowska, rodzice. Były krótkie zagadki o bohaterach książek, rozmowa na temat poszanowania książek.

Przygotowanie uroczystości nauczyciele bibliotekarze: Anna Gawrońska i Elżbieta Zubala.

Anna Gawrońska

autor publikacji | bibliotekarz