Шевченківське свято
Święto Tarasa Szewczenki
W dniu 12 marca 2023 roku w prawosławnej parafii św. Petra Mohyły uczniowie Międzyszkolnego Punktu Nauczania Języka Ukraińskiego zaprezentowali program artystyczny „За неї Господа моліть…” (scenariusz Lesia Sobolivska) poświęcony życiu i twórczości T. Szewczenki.
W podziękowaniu za świetny występ każdy z artystów w nagrodę otrzymał od proboszcza parafii o.Andrzeja Konachowicza słodkie upominki.
Шевченківське свято
12 березня 2023 року у Православній Парафії свт. Петра (Могили) учні Міжшкільного Пункту навчання української мови, як мови національної меншини, представили на Шевченківському святі художню програму «За неї Господа моліть…» (сценарій Леся Соболівська).
В подяку за гарний виступ діти та молодь отримали від настоятеля парафії о. Андрія Конаховича солодкі подарунки.