ArtykułyŚwietlica

Warsztaty metodą decoupage

11 stycznia w naszej świetlicy odbyły się noworoczne warsztaty dla dzieci i ich rodziców pt. “Pudełka na tegoroczne skarby”.

Inspiracją dla zorganizowania warsztatów był nowo rozpoczęty rok kalendarzowy, który wierzymy, przyniesie nam wiele pięknych, wyjątkowych oraz cudownych chwil i momentów. Aby móc przechowywać nasze tegoroczne wspomnienia, nie tylko w naszej pamięci, podczas warsztatów uczniowie wraz z rodzicami ozdabiali drewniane pudełeczka metodą decoupage, by w nich móc przechowywać wszystkie cenne pamiątki związane z tym rokiem.

Decoupage to technika zdobnicza, która polega na przyklejaniu na odpowiednio przygotowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej.

Podczas naszych warsztatów nie zabrakło również czasu na wspólne zabawy, podczas których mogliśmy się lepiej poznać i cieszyć swoją obecnością.

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za aktywny oraz kreatywny udział w naszych warsztatach i za mile spędzony czas razem.

Patrycja Schwonke, Paula Kowalczyk, Agata Król