Strażnicy Poranka Wielkanocnego

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyły się spotkania ewangelizacyjne, które poprowadziła pochodząca z Włoch grupa Sentinelle del Mattino di Pasqua (Strażnicy Poranka Wielkanocnego).

W spotkaniu uczestniczyły dzieci edukacji wczesnoszkolnej i klas starszych wraz z opiekunami. Na początku spotkania p. Dyrektor Katarzyna Orzeł przywitała gości w imieniu całej wspólnoty szkolnej. Następnie przedstawiciele grupy poprzez śpiew, taniec i prezentacje przybliżyli uczestnikom swoją działalność ewangelizacyjną. Była wspólna modlitwa i świadectwa działania Pana Jezusa w życiu poszczególnych członków grupy. Uczniowie mieli okazję do zadawania pytań i indywidualnych rozmów z prowadzącymi.

Opracowała: Sylwia Salwerowicz