Podsumowania kampanii | Rowerowa Wiosna 2019

Tegoroczna edycja kampanii “Rowerowa wiosna 2019 ” trwała dwa tygodnie od 20 do 31 maja 2019 r.W tym roku szkolnym w kampanii aktywnie wzięli uczniowie udział trzech klas naszej szkoły: 4a , 5a i 5b. Najlepszą klasą okazała się klasa 4a , gdzie wyróżnionych zostało 5 osób.

Wyróżnione osoby to: Alicja Kaniosz, Fryderyk Kossowski, Patryk Pańkowski, Lena Patkowska oraz Antonina Steinbrich.

Wyżej wymienieni uczniowie bez względu na pogodę codziennie przyjeżdżali do szkoły na rowerach, hulajnogach, rolkach czy deskorolkach. Aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły oraz udzielali się sportowo rozwijając i kształtując zdrowy styl życia. Dnia 14 czerwca uczniowie za wniesiony trud i dbałość o własne zdrowie dostali nagrody rzeczowe, a cała klasa 4a darmowy bon do Aqua na 180 minut.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom “Rowerowej Wiosny” i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.

Opracowanie: Katarzyna Skwierz