Sukces

Artystyczne podium

Cieszymy się bardzo z kolejnego sukcesu uczniów naszej szkoły, którzy stanęli na podium w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literacko – Plastyczno – Multimedialnego poświęconego osobie Kardynała Stefana Wyszyńskiego „Czas to miłość”.

Uroczysta gala wręczenia nagród i podziękowań odbyła się w Szkole Podstawowej nr 50 w Lublinie w dniu 31 maja. Na konkurs nadesłano ponad 600 prac z całej Polski, a nawet z Litwy. Tym bardziej miło nam ogłosić, że w kategorii plastycznej uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych i 3 gimnazjum laur zwycięstwa
I miejsce – otrzymała Wiktoria Gołębiowska z klasy 8b przygotowana przez Panią Agatę Kruk.

W kategorii literackiej na podium stanęły dwie uczennice:
Tamara Skowronek z klasy 3g (poezja) – I miejsce
Olga Cieślik z klasy 8c (proza) – miejsce II.

Pierwszą z nich przygotowała Pani Agata Kruk, drugą Pani Anna Zielińska.
Natomiast wyróżnienia otrzymali: Katarzyna Gałązka z klasy 3f (proza) i Jan Kołodziej z klasy 8a (poezja) przygotowani przez Panią Annę Zielińską.

Uroczystości towarzyszyła wystawa nagrodzonych prac plastycznych, a teksty literackie zostały wyłożone na specjalnie przygotowanych stolikach umożliwiających zapoznanie się z twórczością nagrodzonych uczniów.

Wszystkim gratulujemy spektakularnego sukcesu.

Anna Zielińska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | język polski [catlist author_posts="anna.zielinska" date=yes numberposts=50 pagination=no]

Skip to content