Wycieczka

Niewidzialna Wystawa

25 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy 3B, klasy 3C, klasy 3D pod opieką p. M. Borowieckiej, p. B. Nowak-Przech, p. A. Piwińskiej po raz kolejny wyruszyli do Warszawy. Celem naszej wycieczki były: „Niewidzialna Wystawa” oraz spektakl „Romeo i Julia” w Teatrze Buffo.

„Wyobraź sobie, że całkowicie gaśnie światło… Niewidzialna Wystawa to wyjątkowa interaktywna podróż w niewidzialny świat, podczas której będziesz mógł wypróbować, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku – wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, dotyku, węchu… „

Tekst ten, który znaleźliśmy na stronie internetowej wystawy zainspirował nas to tego, aby odwiedzić to miejsce. Było warto!!!Niewidzialna Wystawa pozostawia ogromne wrażenie, nie da się opisać tego słowami, to trzeba doświadczyć!
W Teatrze Buffo obejrzeliśmy musical zainspirowany dziełem Shakespeare’a „Romeo i Jula” w reżyserii Janusza Józefowicza. W spektaklu zachwyca wirtualna scenografia, animacje na wodnych ekranach oraz oryginalna muzyka Janusza Stokłosy.
Po raz kolejny wycieczka się udała, a my pełni wrażeń wróciliśmy do domu.

Uczniowie klasy 3B z wychowawcą

Agnieszka Piwińska