Małe i duże podróże klas 2.

Nic nie daje większej razdości, niż nauka porzez działanie i odkrywanie tego, co nieznane.

Uczniowie klas drugich idąc tym tropem, wybrali się do Warszawy, gdzie wraz z przewodnikiem poznawali tajemnice Starego Miasta , potem zwiedzali zakamarki Stadionu Narodowego. To jednak nie wszystko, 4 kwietnia udali się pełni zapału do Bychawy, gdzie znajduje się Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności „Sowa”, mieszczą się tam najlepsze doświadczenia edukacyjne i wystawiennicze Centrum Nauki Kopernik. Radości z nauki w tak pojętym rozumieniu, nie było końca.

Zapraszamy do fotorelacji

Publikacja: Ewelina Rudzik