Don Kichot

Uczniowie klas 4a, 6c i 7b mieli przyjemność obejrzenia niezwykłego spektaklu „Don Kichot” w wykonaniu artystów z Teatru Tańca Grawitan.

To niezwykle interesujące wydarzenie kulturalne pozwoliło nam przenieść się do barwnej, radosnej i słonecznej Hiszpanii. Poznaliśmy opowieść o błędnym rycerzu oraz świecie, który go otaczał, dzięki wspaniałym układom choreograficznym tworzącym niezapomnianą atmosferę potęgowaną przez grę świateł i muzykę skomponowaną przez Ludwiga Minkusa.

Z niecierpliwością czekaliśmy na sceny z udziałem naszych koleżanek, które pięknie prezentowały się w niecodziennych kostiumach i zachwyciły nas swoim artystycznym profesjonalizmem.

Haniu i Agatko, gratulujemy Wam wspaniałego występu!

Publikacja: Joanna Mielnik-Kiczyńska