Laserowe Miasto Rozrywki

W czwartek 28 września 2023 roku uczniowie klasy 6a razem z wychowawcą Panią Moniką Żyśko-Gołębiowską oraz Panią Iwoną Gładkowską-Skrobas wyszli z okazji Dnia chłopaka do Laserowego Miasta Rozrywki w Lublinie przy ul. Bursaki 6d.

Uczniowie korzystali z zarezerwowanych wcześniej atrakcji m.in: Laser Maze czyli laserowego labiryntu. Zadaniem uczniów było pokonanie wiązek laserowych i dotarcie na przeciwległy koniec pomieszczenia oraz powrót bez dotknięcia wiązki światła.

Paintball czyli dynamiczna gra taktyczna w ,której gracze walczą ze sobą za pomocą specjalnych markerów strzelających kulkami wypełnionymi farbą. Uczniowie byli podzieleni na dwie drużyny a zadaniem ich było eliminowanie przeciwników oraz osiąganie określonego celu.

Ostatnią konkurencją był Magic Boxes czyli magiczna walizka ,którą należy rozbroić i uruchomić w wyznaczonym czasie. Aby rozbroić walizkę uczniowie musieli wykonać szereg zadań umysłowo ruchowych zgodnie z poleceniami oraz zawartą instrukcją. Cała zabawa w Laserowym mieście wymagała ścisłej współpracy całej grupy.

Po zakończonych laserowych atrakcjach spacerem przeszliśmy do Vivo Lublin na wspólny posiłek i deser. Uczniowie w godzinach popołudniowych wrócili zadowoleni ale i zmęczeni pod szkołę.

Monika Żyśko-Gołębiowska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | wychowanie fizyczne